לפני שמתחילים ללמוד משהו תמיד יש חששות. האם זה מתאים לי? האם יש לי זמן לזה? עם אילו כלים אצא מהקורס? ועוד הרבה שאלות נוספות.

לכן, הכנו לכם פה מספר שאלות ותשובות שיוכלו להוריד מכם את החשש. כך נוכל להקל עליכם בקבלת החלטה וגם תוכלו להכיר אותנו ואת השיטה שלנו יותר מקרוב.

Personal English training

אימון אנגלית אישי

אתם רוצים לשפר את האנגלית שלכם עכשיו ומהר. איך עושים את זה? מה האופציות שלכם? ומה המטרה שלכם בדרך לאנגלית טובה יותר? הנה כמה שאלות שבדרך כלל עולות לפני שפוגשים אותנו (:  אנחנו מבטיחים לכוון אתכם למסלול הנכון בהתאם ליעדים שלכם באותו רגע. 

מה ההבדל ביניכם לבין שאר בתי הספר לאנגלית?

טוב ששאלתם (: מאוד חשוב לנו להדגיש שאנחנו מדריכי ומאמני אנגלית ולא מורים לאנגלית. 

למה הכוונה? אנחנו מתמקדים יותר באימון אנגלית – בדיבור, בקריאה וכתיבה במהלך כל המפגשים שלנו. אנחנו לא מלמדים אנגלית באופן דידקטי עם כללים וחוקים. אלא, אנחנו מכירים לכם את השפה ואת התרבות האנגלית מקרוב (האמריקאית והבריטית כאחד). חשוב לנו לאמן אתכם דרך פיתוח השפה באופן יומיומי – גם בשיחה, גם בעולמות הדיגיטל וגם בעולם העסקי. 

לא כמו בתי ספר אחרים – אנחנו מתמקדים גם באימון אנגלית וגם באימון עסקי. כלומר, תקבלו כלים פרקטיים מעבר לשפה – המאמנים שלנו יעניקו לכם ניסיון שיווקי, עסקי ויזמי רב. נכיר לכם את התרבות העסקית בארץ ובחו”ל גם בשפה האנגלית. 

והכל – בקצב שלכם ולפי הסולם האישי שלכם. 

מי המורים שלכם?

מי שתפגשו אצלנו הם – מאמנים ומאמנות עם ניסיון רב בעולם העסקי. הם כמובן דוברי אנגלית (בריטית ואמריקאית כאחד). חלקם נולדו וחונכו בחו”ל וחלקם התגוררו שם שנים רבות. יש להם ניסיון רב בהוראה בכל הרמות. הם מומחים באימון ושיפור כישורי השפה, בין היתר, על ידי שיפור הביטחון שלכם.
המטרה שלהם – לתת לכם מענה בכל מה שקשור לאנגלית עסקית, אקדמית ואנגלית בכלל. הם יאמנו אתכם לפיתוח האנגלית שלכם וילוו אתכם בהמשך הדרך בעולם העסקי.

 

 

האם הקורס מתאים רק לאנשי עסקים?

מה פתאום – המפגשים שלנו מתאימים לכולם ובכל הרמות!
גם אם סיימתם עכשיו צבא או אם אתם באמצע הלימודים האקדמיים שלכם – אתם מוזמנים אלינו. גם אם אתם יזמים עסקיים או מנהלים בכירים בחברה גדולה – אתם תוכלו להשתלב בקלות באחת הקבוצות שלנו. הכול לפי הרמה האישית שלכם באנגלית.
אנחנו מלווים אתכם במפגשים תוך כדי מיקוד אישי במה שאתם צריכים. במעבר לחו”ל, במאמרים אקדמיים או בפרזנטציות עסקיות.
אנחנו כן שמים דגש על חיזוק האנגלית שלכם על פי התחום האישי והמקצועי שלכם.

 

איזה סוג של קבוצות יש אצלכם? כמה אנשים בקבוצה?

יש לנו כמה סוגי מפגשים:

מפגשים אחד על אחד – אתם באופן אישי עם אחת או אחד מהמאמנים שלנו.
קבוצה קטנה של 5 אנשים – בה המפגשים יותר אינטימיים אבל עדיין אפשר להכיר אנשים אחרים ולהתאמן איתם בשפה.
קבוצה “גדולה” של 16 אנשים – קבוצות מגוונות שתוכלו להתאמן איתם באנגלית. דרכם תכירו תחומים מקצועיים נוספים ותיתקלו באתגרים חדשים. זו הזדמנות נהדרת גם לנטוורקינג טוב.

 יש לנו גם קורסים מקוונים:

מפגשים אחד על אחד – אתם באופן אישי עם אחת או אחד מהמאמנים שלנו.

קבוצה קטנה של עד 6 אנשים

האם כולם בקבוצה שלי יהיו באותה רמה?

לפני שמתחילים, כל מי שרוצה להצטרף מקיים בדיקת רמה קצרה וכך אנחנו יודעים מהי הרמה של המשתתפים בארגון. מהניסיון שלנו, אין הבדלים משמעותיים בתוך הארגון. אך, בכל מקרה אנחנו מתאימים את המפגשים לכל אחד ואחת. 

במהלך המפגשים – אנחנו נדאג לטפל בכל השאלות והבעיות שיש לחברי הארגון במסגרת עבודתם. כלומר, נדבר על נושאים מתוך התחום המקצועי של הארגון. נתן לכם כלים – כדי לדייק כתיבת מיילים באנגלית, כתיבת סיכומי פגישות ועוד. כמו כן, נתאמן בהצגה עצמית נכונה, בשיחות טלפוניות יומיומיות באנגלית ובניהול ישיבות ופרזנטציות באנגלית בתחום התוכן של החברה.

 

האם יש החזר כספי אם אני לא מרוצה מהקורס?

כן, אנחנו מאפשרים יציאה מהקבוצה לאחר 4 מפגשים מלאים. למה 4 מפגשים? – כי אנחנו חושבים שלוקח זמן להכיר את המאמנים שלנו, את השיטה שלנו ואת חברי הקבוצה. חשוב להתנסות קודם ולחוות בעצמכם מפגשים פרונטליים, אונליין ותרגילים ביתיים. במידה ואחרי 4 מפגשים תראו שזה פחות מתאים לכם – אפשר לסיים את דרכנו. הכל כמובן מפורט בתקנון שלנו.

 

האם יש לי אפשרות לדבר עם המדריך במהלך הקורס?

כמובן. המאמנים והמאמנות שלנו זמינים אליכם כל הזמן. אפשר להתקשר, לשלוח וואטסאפ או לכתוב מיילים. הם יחזרו אליכם מתי שיוכלו.

האם חומר הלימוד שנלמד יהיה נגיש לי אחרי הקורס עצמו?

בטח. כל מי שנרשם אלינו מקבל “תיקייה” משלו באתר שלנו. אנחנו לא רוצים שתכתבו, שתיזכרו בעל פה או שתדאגו לריכוז החומר. המטרה שלנו שתשתמשו בשפה כל הזמן באופן חופשי (בלי מחברות). התיקייה תהיה זמינה גם בסיום הקורס למשך 3 חודשים בלבד. אם תרצו לגשת אליה גם בסיום התקופה, ללא הגבלה – תוכלו להצטרף לחברי הקהילה שלנו. בקהילה – תקבלו הטבות מיוחדות, הזמנות לאירועים ומיטאפים עתידיים וגם כניסה חופשית לתיקייה שלכם. כנסו לקהילה שלנו 

 

האם יש אפשרות לעשות שיעורי השלמה?

כן, אפשר להשלים עד 2 מפגשים. מה שצריך לעשות זה לקבוע עם המאמן שלכם מפגש השלמה. כמובן, זה יהיה מפגש משותף בו אתם תצטרפו לקבוצה יחד עם אנשים אחרים שפספסו גם. ותמיד אפשר להתעדכן בחומר הנלמד אונליין ולתרגל 24/7 אנגלית באתר שלנו.

 

English to organizations

אנגלית לארגונים

אתם רואים את עצמכם כמנהלים בכירים אבל קצת חוששים מרמת האנגלית שלכם? אתם רוצים לשפר את האנגלית של הצוות שלכם בחברה? או שאולי אתם מתכוננים לפרזנצטיה ענקית מול עשרות בכירים? אנחנו נוכל ללוות אתכם בכל צעד, לקדם אתכם במהירות אל עבר המטרה.
הנה כמה שאלות שבדרך כלל עולות לפני שפוגשים אותנו (:

האם יש הבדל בין הקורסים לאנשים פרטיים לבין אלו שפונים לבעלי עסקים?

ההבדלים בין הקורסים נובעים מכמה דברים:

  1. אופי הקבוצה – אנשים לפני לימודים, בעלי עסקים ויזמים, אנשים מארגונים גדולים ועוד. 
  2. התכנים המקצועיים והאישיים של הקבוצה – תכנים מעולמות שונים כמו: פיננסי, הייטק, פסיכולוגיה וכמובן סטודנטים, אנשים עצמאיים ועוד…
  3. רמות האנגלית השונות. 

אנחנו דואגים לשלב ולגוון בהתאם לצרכים שלכם ושל הקבוצה. הקבוצות קטנות ומורכבות באופן קפדני. בכל מקרה, לאחר בדיקת רמה אנחנו נדאג לכם לקבוצה שתתאים בדיוק לכם על פי כל הפרמטרים. 

באופן כללי, 

ישנם 4 שלבים של קורסים לאנשים פרטיים – החל מכישורי השפה הבסיסיים באנגלית ועד אנגלית עסקית למתקדמים. לעוד פרטים

ישנם גם 4 שלבים של קורסים לבעלי עסקים – החל מאנגלית עסקית ועד אנגלית למנהלים בכירים. לעוד פרטים

ישנם 2 שלבים שהם חופפים ואנחנו משלבים בקבוצות גם אנשים פרטיים וגם אנשים מתוך ארגונים גדולים. 

כמו כן, אנחנו מציעים לחברות וארגונים גדולים קורסים המתקיימים בארגון עצמו ומשלבים בקבוצה רק את עובדי החברה. 

האם יש אפשרות לקיים מפגשים בקבוצות בארגון עצמו?

כן בטח. במידה ויש לכם קבוצה של מינימום 10 אנשים נוכל להגיע עד אליכם ולקיים אצלכם במשרדים את המפגשים. הכל כמובן בתיאום מראש דרכנו. צרו איתנו קשר ונדבר.

 

אם לא כל האנשים בארגון באותה רמת אנגלית, מה עושים?

לפני שמתחילים, כל מי שרוצה להצטרף מקיים בדיקת רמה קצרה וכך אנחנו יודעים מהי הרמה של המשתתפים בארגון. במידה ויש הבדל משמעותי בין האנשים – נוכל לחלק ל- 2 קבוצות קטנות יותר.
כמובן שמאחר ומדובר באנשים מתוך הארגון – התוכן באנגלית יתאים לכולם. כלומר, נדבר על נושאים מתוך התחום המקצועי של הארגון. נתאמן בהצגה עצמית נכונה ונלמד לנהל ישיבות ופרזנטציות באנגלית בתחום התוכן של החברה.

מי המדריכים שמעבירים את השיעורים?

כל המאמנים והמאמנות שלנו הם אנשים עם ניסיון רב בעולם העסקי. הם כמובן דוברי אנגלית (בריטית ואמריקאית כאחד). חלקם נולדו וחונכו בחו”ל וחלקם התגוררו שם שנים רבות.
במידה ותרצו לפתוח קבוצה בתוך הארגון – נתאים לכם את המאמן שמגיע מתוך עולם התוכן הספציפי שלכם – רפואה, עריכת דין, הייטק ועוד…
כמו כן, יש להם ניסיון רב בהוראה בכל הרמות והם מומחים באימון ושיפור כישורי השפה, בין היתר, על ידי שיפור הביטחון שלכם.

האם יש אפשרות לעשות שיעורי השלמה?

כן, אפשר להשלים עד 2 מפגשים. מה שצריך לעשות זה לקבוע עם המאמן שלכם מפגש השלמה. כמובן, זה יהיה מפגש משותף בו אתם תצטרפו לקבוצה יחד עם אנשים אחרים שפספסו גם. ותמיד אפשר להתעדכן בחומר הנלמד אונליין ולתרגל 24/7 אנגלית באתר שלנו.

 

אנשים מספרים

ענת ויזנר

מנהלת היחידה לאשראי, ישראכרד

בעבודתי , אני נדרשת לדיונים ותכתובות בשפה האנגלית. המרצה ידע להתאים את תכני המפגשים לצרכים שלי באופן מדויק. המטרות שלי היו להרחיב את אוצר המילים ולהרגיש ביטחון לדבר אנגלית נכונה גם במובן ה"לשוני". מטרותיי הושגו, וכל זאת באווירה נעימה ונינוחה. מאוד ממליצה!

נאוה היכל

אני ושתי חברותיי החלטנו לשפר את האנגלית בדיבור ובקריאה, נרשמנו לקורס אצל The English Coach אצל המורה מתיו קוטון ותוך חמישה עשר שיעורים חלה התקדמות נפלאה ביכולת הדיבר ובביטחון שלנו בניהול שיחות באנגלית אוצר המילים גדל וכמו כן, השתפרו הדקדוק והקריאה.

עופר קורן

מנכ"ל ובעלים קפה לנדוור

בתור בוגר של הקורס השגתי כלים לחציית גבולות ישראל וליצירת עשיה בינלאומית. שיפרתי את היכולת שלי לתקשר עם מנכ"לים ויזמים בעולם, עם ספקים וברוקרים. השגתי מידע מקצועי על מיקרי בוחן שלא קיימים בעברית. התוצאות: קל לי לקרוא ולענות על מיילים עסקיים.

רונית מועלם

קורס שמקנה מיומנות לנהל שיח ברמה גבוהה בשפה האנגלית. נעשה באופן מהנה שמחזק את הביטחון העצמי. צוות סבלני וזמין בכל שעה.. בעיקר של המרצה מר גדעון בנט, והמנהל שמנצח על הכל מר מתיו קוטון.

ממליצה בחום!!!

עדי בריק

היה לי מזל ללמוד אצל מדריך מ The English Coach הוא היה מורה רציני ומסור מאוד, שתמיד עבד את הדרך הטובה ביותר עבור המתאמן להשתפר. השיעורים שלו תמיד מעניינים ומעוררים עניין, ונלמדים בצורה מכובדת מאוד, עם חוש הומור בריטי עדין. אם תקשיב למה שהוא אומר ותיקח על עצמו את מה שהוא מציע, האנגלית שלך תשתפר הרבה יותר בוודאות!

מירב כליפה

אנגלית תמיד היה משהו "מפחיד" עבורי. בזכות מתיו מורה לחיים הצלחתי להנות כל שיעור מחדש.
דרך הומור ותשומת לב אדירה למדתי,
השכלתי ומאוד נהנתי
תודה רבה

אלון זמיר

סמנכ"ל שיווק Coca-Cola

בקורס זכיתי בחוויית למידה אישית עם מלווים מדהימים. למדתי איך להשתמש באנגלית עסקית מקצועית, לעמוד מול קולגות וקהל ולדבר אנגלית עסקית מעולה. היום אני בעל בטחון בפרזנטציות ,מצגות ובכלל בשיחות יום יומיות באנגלית שוטפת ומקצועית.

עובדי ישראכרד

בתום שני קורסים באנגלית עסקית לעובדי החברה, רוצה להודות לכם על המסירות והמקצועיות, בהם הובלתם את ההדרכה.
החל משלב ההכנס לשיעור, הלימוד בכיתה, התרגול והמעקב אחרי ההתקדמות של התלמידים.
המשתתפים, דיווחו על התקדמות בדיבור והבנה של השפה באנגלית, חלקם אף עשו קפיצת מדרגה של ממש, שסייעה להם בביצוע תפקידם בצורה טובה יותר. נשמח מאוד להמשיך את שיתוף הפעולה עם חברת The English Coach.

חנן אלכסנדר

מנהל בהייטק ומאמן קואצ'ינג

שלום לכולם, אני לא נוהג לעשות דברים כאלה, אבל הפעם החלטתי לחרוג ממנהגי, אחרי 11 מפגשים עם מתי אני מרגיש כמו בנאדם אחר. מי היה מאמין שאכתוב סיפור שלם באנגלית, אצליח לדבר אנגלית יותר משעה ובכלל שארגיש בנוח עם השפה עד כדי להעדיף לראות סרטים באנגלית ללא כתוביות בעברית! אני רוצה להודות על לימוד מהנה וכיפי ועל הכול למתיו וצוות The English Coach

לילך ויסברג

הקורס היה מעולה, הקאוצר היה מאוד מקסים ומקצוען, האווירה הייתה נוחה. הקאוצר נתן השקעה רבה ודבק במטרות.

עדי ברקין

הקורס היה מאוד מצוין!

אודיה קוקין

הקורס היה מקסים, הקאוצר היה נהדר, שיטת הלימוד הייתה מאוד טובה ומגוונת בהתהליכים. הקאוצ'ר נתן לכולם תמיד לדבר, לקרוא טקסטים ,באמת שיטה מעולה. הוא תרם לנו הרבה וכולנו היינו מרוצים, יונתן מהמם איש נחמד ואדיב טורח המון ומעביר ביקורת בצורה מיוחדת ומכובדת.

גליה קיסלבסקי

לפני כמעט שנה זכיתי ב 10 שיעורים פרטיים עם המורה יונתן יעקובי. יונתן בסבלנות ובמקצועיות העביר שיעורים ולשמחתי החזיר לי ביטחון עצמי לדבר וכמובן רצון להמשיך ללמוד. יונתן נתן לי טיפים רבים בנושאים שהייתי צריכה , הכין אותי לפגישות בהתאם לבקשתי ועזר בהכנת מסמכים תגובות למיילים שבהם התקשיתי.

שמחתי ללמוד אצל יונתן ותקוותי שיזדמן לי שוב ליהנות מהשיעורים שלו ומהשיטה של חברת English Coach.

שורה יעקב

אני רוצה לשתף אתכם בחוויה שלי בקורס אנגלית עסקית. בשיעור הראשון עשינו תרגיל בסיסי וקל - אז חשבתי לעצמי: "זה ממש לא בשבילי נראה לי שהולך להיות בזבוז זמן ממש!"
אבל ככל שהתקדמנו ההתלהבות הלכה וגברה.
היום, בהסתכלות לאחור, אני יכולה להגיד בוודאות גמורה שחובה לעשות את הקורס הזה. הקורס מתאים לכולם ולא רק למי שיש לו אינטרקציה עם ח"ול.
המדריך מתיו, אדם מדהים עם סבלנות וניסיון רב. אשר יודע לנתב נכון ולשים פוקוס בדיוק על הנושאים הרלוונטים עבור כל אחד ואחד, עם המון תמיכה והכוונה ובסופו של דבר די מצליח לשבור את המחסום של כולנו ולהעז לדבר ולהביע את עצמנו באנגלית.
הטיפ הכי חשוב בשבילי מהקורס הוא לקרוא בקול כמה שיותר
מומלץ ביותר, למדתי המון
תודה רבה למתיו וצוות The English Coach

יוני

My name is Yoni Ben-Itzhak, I am a Partner in Citadel Consulting and Vice President of the
Business Development, MSSP, Marketing, and Sales Division. I have many years of experience in the field of Cyber Security, including various Chief Information Security Officer (CISO) positions.

Citadel is a leading company in the field of Information and Cyber Security. We deliver high-quality Information and Cyber Security services for organizations in Israel and abroad. Some of our customers include the major Banks, Insurance companies amongst many others both in the Public and Private sectors

4
5