איך להרוויח ביטחון עצמי ולחסוך בזמן?

מעבר לתכנים שכולם מלמדים, אצלנו תגלה מהם הקודים לתקשורת אפקטיבית באנגלית, שיחסכו לך המון זמן. וזמן כידוע, שווה כסף.

אנו מאמינים שבאמצעות השיטה הייחודית שפיתחנו, נוכל להביא אותך בזמן קצר ובדרך מהנה, למקום בו יהיו לך הביטחון והכריזמה הטבעית שלך, גם בשפה האנגלית.     

מעבר לכך, אצלנו תלמד גם את המנטליות העיסקית אנגלית אמריקאית, שכוללת בתוכה המון ניואנסים קטנים אך חשובים שיכולים להיות ההבדל בין לסגור עסקה או להפסיד אותה.  

הרבה אנשי עסקים ישראליים חושבים שאם הם שולטים בשפה האנגלית, כל הדלתות פתוחות בפניהם, והצלחתם בטוחה בעולם העיסקי אנגלי אמריקאי. הם טועים!  

יש לך כאן הזדמנות לצבור יתרון משמעותי על כל אלו שעדיין לא הבינו.

קורס אנגלית עסקית מדוברת 

לתקשר באפקטיביות בעולם העסקי אנגלי אמריקאי

הכותרת עניינה אותך, ונכנסת לכאן. אנחנו מעריכים זמן בעולם העיסקי, והדבר האחרון שהיינו רוצים הוא לבזבז לך אותו.         
אולי בכלל אין לך צורך בקורס? איך תוכל לדעת? אנחנו מעניקים לך, בחינם, את ההזדמנות לדעת מה רמת האנגלית שלך באמת.

למבחן התאמת רמה בחינם

כן, זה נשמע לי מעניין ונכון. יכול להיות שהקורס שלכם ישלים לי את מה שחסר אצלי כדי להצליח יותר בעולם העיסקי האנגלי אמריקאי. אני רוצה לקבל עוד פרטים כדי להחליט.

מאיפה הביטחון שאתם הכי מקצוענים בתחום, ויכולים לתת לי את המפתח להצלחה לעולם העסקי אנגלי אמריקאי ?

מהצלחות שלנו ויותר חשוב- מהצלחות של עשרות לקוחות שלנו שסיימו את הקורס ומעידים עלינו. כאן :

מחקרים הוכיחו שהכרת אלמנטים תרבותיים והתנהגותיים השלובים בשפה הם קריטיים ומשפיעים מאוד על ההצלחה בעולם העסקים. זה מחזק לדעת שהשיטה שלנו מגובה במחקרים, אבל אנחנו לא מש צריכים אותם. למה? כי אנחנו חיים את העולם הזה ופיתחנו את השיטה הייחודית שלנו מתוך הידע והצלחות שלנו.

איך כל זה התחיל?
היזם של The English Coach  הוא מת'יו קוטון, שנולד בלונדון, חונך וגדל במסגרות השמרניות של המוסדות היוקרתיים ביותר באנגליה ועלה לישראל לפני כ- 30 שנה. מת'יו מכיר את המנטליות העסקית הישראלית כיוצא תפקידים בכירים במשק הישראלי ולכן הוא יודע לייצר גשר בין המנטליות העסקית הישראלית לזו האנגלית.
זה מה שהלקוחות מספרים עלינו :

אלון זמיר,סמנכ"ל שיווק בחברת קוקה קולה בישראל

בקורס זכיתי בחוויית למידה אישית עם מלווים מדהימים. למדתי איך להשתמש באנגלית עסקית מקצועית, לעמוד מול קולגות וקהל ולדבר אנגלית עסקית מעולה. היום אני בעל בטחון בפרזנטציות ,מצגות ובכלל בשיחות יום יומיות באנגלית שוטפת ומקצועית.

כן, זה נשמע לי מעניין ונכון. יכול להיות שהקורס שלכם ישלים לי את מה שחסר אצלי כדי להצליח יותר בעולם העיסקי האנגלי אמריקאי. אני רוצה לקבל עוד פרטים כדי להחליט.

עופר קורן מנכ"ל ובעלים קפה לנדוור

בתור בוגר של הקורס השגתי כלים לחציית גבולות ישראל וליצירת עשיה בינלאומית. שיפרתי את היכולת שלי לתקשר עם מנכ"לים ויזמים בעולם, עם ספקים וברוקרים.       השגתי מידע מקצועי על מיקרי בוחן שלא קיימים בעברית. התוצאות: קל לי לקרוא ולענות על מיילים עסקיים, אני נינוח עם הפרזנטציה האישית שלי כמנכ"ל, התקשורת האפקטיבית שאני מקיים מול קולגות מכל העולם מביאה תפוקות גבוהות.

ענת ויזנר, ישראכרט - מנהלת היחידה לאשראי וניהול לקוח בחברת ישראכרט, אגף טכנולוגיות – מצוינות  תפעולית, חדשנות וערכים

"בעבודתי , אני נדרשת לדיונים  ותכתובות  בשפה האנגלית. המרצה ידע להתאים את תכני המפגשים לצרכים שלי באופן מדויק. המטרות שלי היו  להרחיב את אוצר המילים  ולהרגיש ביטחון לדבר אנגלית נכונה גם במובן ה"לשוני". מטרותיי הושגו, וכל זאת באווירה נעימה ונינוחה. מאוד ממליצה!

חנן אלכסנדר - מנהל בהייטק ומאמן קואצ'ינג Agile Sparks

בסיום הקורס, אני מרגיש כמו בנאדם אחר. מי היה מאמין שאכתוב סיפור שלם באנגלית שאצליח לדבר אנגלית יותר משעה ברציפות ובכלל שארגיש בנוח עם השפה עד כדי להעדיף לראות סרטים באנגלית ללא כתוביות בעברית! אז אני רוצה להודות על לימוד מהנה  וכיפי, ולהמליץ בחום!  

אז מה בעצם לומדים אצלנו בקורסים?

אצלנו לא לומדים אצלנו נהנים.

 

סילבוסים של הקורסים Business & Spoken English Courses

כן, זה נשמע לי מעניין ונכון. יכול להיות שהקורס שלכם ישלים לי את מה שחסר אצלי כדי להצליח יותר בעולם העיסקי האנגלי אמריקאי. אני רוצה לקבל עוד פרטים כדי להחליט.

יתרונות שיטת הלימוד של The English Coach

אנגלית עסקית וגם
תרבות של אנגלית עסקית

אוירת קאוצ'ינג ולא לימודים

שיטה אפקטיבית
עד 12 מפגשים

עשר שנות ניסיון של קאוצ'ינג

אנגלית עסקית וגם
תרבות של אנגלית עסקית

לדבר אנגלית נכונה מול אנשי עסקים מחו"ל

זה לא הייטקיסט. נלמד אותך להיות

לטפס על הר לא תלמד. תלמד לנהל עסקים

אי הבנה תרבותית גורמים לפספוס הזדמנויות עסקיות

בטחון עצמי של אישה בשליטה בשפה

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now