קהילה

הקמנו קהילה מיוחדת, קהילה שתתן לכם עוד מקום להתנסות, לקבל ביטחון ולהתאמן באנגלית.
להצטרפות

למה הקהילה חשובה לנו?

מאחר והשיטה שלנו דוגלת באימון ולא לימוד. צריך להתאמן כל הזמן, גם בעולם האמיתי. אנחנו מאמינים שכדי לקדם את המטרות האישיות שלנו – צריך לעזור אחד לשניה וליצור קהילה חזקה. חשוב לנו שתפתחו את יכולת ההקשבה שלכם לשפה, את יכולת ההתנהלות היומיומית באנגלית וכן תוכלו להשתלב בעולם העסקי באנגלית בקלות. כמו כן, אנחנו תמיד מדגישים שאנחנו לא מאמנים אתכם רק באנגלית אלא גם בעסקים.

איך עושים את זה בפועל?

כאנשי עסקים, אנחנו מכירים מקרוב את הצרכים שלכם. בין אם זה כסטודנטים צעירים, כיזמים של סטראטאפים או כמנהלים בכירים בחברות גדולות, יש לנו את הניסיון לעזור לכם.  אנחנו יודעים אלו כלים פרקטיים יכולים לתרום לכם גם באימון ובפיתוח האנגלית שלכם וגם באופן מקצועי בעבודה היומיומית שלכם.

רוצים להכיר אותנו טוב יותר?

כנסו לרגע, תמלאו פרטים – ותקבלו ניוזלטר שיעדכן אתכם באירועים ובכנסים, במוצרים מגניבים שהגיעו לחנות ובאנשי מקצוע חדשים שהצטרפו לרשימה שלנו.
אנחנו שולחים לכם פעם בשבוע מייל עם כל הפרטים החשובים (:

מה אנחנו מציעים?

נותני שירות

כקהילה, אנחנו משתפים ותומכים אחד בשנייה. יצרנו עם השנים רשימת אנשי מקצוע מעולים שיכולים לעזור לכם לאורך הדרך. בתחום הטכני: טכנאי מחשבים, בוני אתרים, מומחי SEO, מנהלי קמפיינים ועוד. וגם בתחום התוכן: כותבי תוכן, יוצרי סרטונים, צלמים ועוד.
יש לנו כמובן גם נותני שירות שיעזרו לכם ביומיום – בעלי מוסך, קבלנים, חשמלאים ועוד.
תרשמו לניוזלטר שלנו ונצרף אתכם לקהילה – כך תוכלו להתעדכן כל הזמן בנותני שירות חדשים, מחירים מיוחדים ועוד.

חנות

כאנשי עסקים, אנחנו יודעים מה אתם צריכים. אספנו מגוון מוצרים שיוכלו לעזור לכם בניהול טוב יותר של החיים העסקיים שלכם. בין אם זה תיקים לנסיעות עבודה בחו”ל, מחשבים ניידים ברמה גבוהה, גאדג’טים לשולחן העבודה שלכם ועוד.
כחלק מהקהילה שלנו תוכלו לקבל את המחירים הכי טובים וגם הטבות מיוחדות לארגונים וחברות גדולות. כדאי לכם להיות חלק מהקהילה שלנו ולקבל עדכונים שוטפים.

אירועים ומפגשים

בעסקים, נטוורקינג זה דבר חשוב. ומה יותר חשוב מזה? להיות מסוגלים להשתלב בטבעיות גם במינגלינג באנגלית. בדיוק לשם כך, אנחנו עורכים מפגשים ואירועים בארץ ובחו”ל – כדי ליצור קשרים חדשים, להתאמן בשיחות באנגלית ואפילו לגלות איך משיטים יאכטה באנגלית.
אנחנו מקיימים מדי פעם אירועים פרטיים, כנסים ומפגשים במלונות ובמסעדות על מנת לתת לכם את המקום להתאמן באנגלית עסקית וגם להכיר אנשים חדשים. כמו כן, למעוניינים להתנסות גם בחו”ל – אנחנו מציעים גם חבילות עסקים באנגלית במדינות שונות באירופה.