מי אנחנו?

איך הכל התחיל?

לפני כ-10 שנים, הקמנו את The English coach. זה התחיל כפתרון לשיפור התקשורת הבינלאומית של רשתות קמעונאיות גדולות והמשיך לפיתוח שיטה חדשה ללימוד השפה.
הבנו שכדי להצליח בעולם העסקי הגלובלי חייבים להכיר מקרוב והיטב את השפה האנגלית והתרבות האנגלית. צריך להתאמן בשפה על בסיס יומיומי ולדעת איך להשתלב בצורה נכונה בסיטואציות עסקיות בינלאומית.

מה עשינו?

פיתחנו שיטה ייחודית שמתאימה באופן אישי את תוכן הקורסים על פי הרמה האישית שלכם. כמו כן, דאגנו לשלב בקורסים שלנו אימון יכולות עסקיות לצד יכולות שפה באנגלית.
יש לנו מגוון רחב של קורסים בקבוצות קטנות שמאפשר לכם להיכנס ולהשתפר בשפה בכל שלב. בין אם אתם סטודנטים, מחפשי עבודה, יזמי סטראטאפ, מנהלים בכירים או מנכ”לים של חברות גדולות – אנחנו פה בשבילכם.

לבירור פרטים והרשמה

מי עומד מאחורי הרעיון?

אני מת’יו קוטון, חונכתי וגדלתי במסגרות השמרניות של המוסדות היוקרתיים ביותר באנגליה. עליתי לארץ לפני 30 שנה ומאז אני איש עסקים ויזם. למדתי להכיר את המנטליות העסקית הישראלית ובזכות כך הגעתי לתפקידים בכירים במשק הישראלי. כאיש עסקים, למדתי לייצר גשר בין המנטליות העסקית הישראלית לזו האנגלית. הבנתי שרכישת שפה היא לא רק שפה אלא היא עולם שלם של מנהגים שעומד מאחוריה.
לכן, היה לי מאוד חשוב לפתח כלים ייחודים שיעזרו לכם כמו: אנשי מקצוע, אנשי עסקים ומנהלים בכירים – כדי שתוכלו להתאמן באנגלית העסקית שלכם.

 

קצת על הצוות הנהדר שלנו

הצוות שלנו מורכב ממגוון מאמנים ומאמנות דוברי אנגלית.
יש להם ניסיון רב בהוראה בכל הרמות. הם מומחים באימון ושיפור כישורי השפה, בין היתר, על ידי שיפור הביטחון שלכם בשפה.
המטרה שלנו – לתת לכם מענה בכל מה שקשור לאנגלית עסקית, אקדמית ואנגלית בכלל. לאמן אתכם לפיתוח האנגלית שלכם ולהעניק לכם ביטחון בהמשך הדרך בעולם העסקי.

איך אנחנו עושים את זה?

באמצעות שימוש ואימון בשפה על בסיס יומיומי. באמצעות הרצאות, מצגות, תכתובות מיילים, טקסטים סיפוריים, שיחות וידאו אונליין, שיחות פורמליות ולא פורמליות. כל זאת, תוך כדי שאנחנו מלמדים את התרבות הנלווית לשפה.
כמו כן, בכל מה שקשור בתרגום מסמכים מקצועיים או אקדמיים ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו נעזרים בייעוץ עם גורמים מקצועיים מלונדון. אנשי מקצוע כמו: עורכי דין, רופאים, רואי חשבון ורבים נוספים.

 

היועצים  שלנו

סטיב קונטו – Steve Kunto

אני היועץ הראשי בחברה. במשך כמעט 3 עשורים עבדתי במסגרות שונות העוסקות בחינוך מהיבטים שונים – החל מפיתוח טכנולוגיות, הוצאה לאור של ספרים ועד ייעוץ לעמותות וחברות סטארט אפ מסביב לעולם.
המטרה שלי – תמיד הייתה לחפש דרכים נוספות לשפר את חווית הלימוד עבור סטודנטים גם בבתי הספר וגם במרחב המקצועי. לכן, כשהגעתי לחברה, עבדנו כדי להגדיר את המרכיב הסודי של The English coach על מנת שיהפוך את לימודי השפה האנגלית לאפקטיביים יותר.

 

המאמנים שלנו

אבי חמני

אבי חמני

Avi Chamni

אני ישראלי אבל גרתי שנים רבות בארה”ב שם למדתי את לימודי הדוקטורט שלי. במשך השנים, לימדתי אנגלית גם בארה”ב וגם בארץ.
המטרה שלי – לגרום לתלמידים שלי להתאמן באופן שוטף בשפה האנגלית. אני תמיד אומר :
“An article a day will keep the teacher away”
ובתרגום חופשי: ‘מאמר אחד ביום, ואפשר להגיד למורה לאנגלית שלום’

דניאל וואייט

דניאל וואייט

Daniel White

אני דובר אנגלית ברמת שפת אם עם מעל ל-10 שנים ניסיון בלימוד אנגלית מדוברת ואקדמית. חשוב לי להתאים באופן אישי את דרכי הלימוד לתלמידים שלי. יש לי תשוקה רבה לתחום החינוך. כשאני לא מלמד, אני מתעסק במוזיקה, מתאמן ועסוק בלהיות הורה.
המטרה שלי – להבין את רמת האנגלית של התלמידים שלי וללוות אותם לשלב הבא.

 טליה לב

טליה לב

Taliah Lev

אני ישראלית דוברת אנגלית. שנים רבות גרתי ועבדתי בחו”ל. ההתמחות שלי היא הוראת אנגלית כשפה שנייה. בנוסף, אני גם מדריכת מיינדפולנס כך שאני מאפשרת לתלמידים שלי דרכים נוספות להתרכז ולהתאמן. 

המטרה שלי – לעזור לתלמידים שלי למצוא את הדרך שלהם להצלחה. בעיניי, השכלה היא מתנה שאי אפשר לקחת, אבל היא תמיד ממשיכה להעניק לנו עוד ועוד. 

“Learning is a gift that once given, can never be taken back but can be regifted over and over again.”

גדעון בנט

גדעון בנט

Gidon Bennett

נולדתי וגדלתי באנגליה, אבל כבר מעל ל-40 שנים, אני קורא לתל אביב – הבית שלי. אני מודד את העושר שלי בכך שאני גר במקום הכי טוב בעולם. אני מלמד ומאמן אנגלית עסקית ואקדמית כבר מעל ל-20 שנים.
המטרה שלי – להמשיך ללמד בצורה מקצועית אבל כזו שמאפשרת לתלמידים שלי להנות מהשפה. כמו כן, לעזור להם להתפתח ברמת האנגלית שלהם כל הזמן.

לין דואק

לין דואק

Linn Douek

אני דוברת אנגלית מבית ומאמנת אישית עם למעלה מ-25 שנות ניסיון בהוראת השפה האנגלית כשפה שניה בכל הרמות. עליתי לארץ מאוסטרליה לפני 33 שנים.
המטרה שלי:  לעודד את תלמידיי תוך לימוד אינטראקטיבי וחווייתי, להעצים את היכולות האישיות התמונות בתוך כל אחד מהם, ולהשתמש ביכולות אלו לשיפור  והתקדמות בשפה האנגלית.
אשר גרייסון

אשר גרייסון

Asher Grayson

An Israeli born and educated in England, with a passion for reading, conversation, and learning new things inevitably, interaction leads to the exchange of ideas and knowledge, including new words
I enjoy cooking, reading, music, football, and motorsports
my goal: is to continue the exchange of ideas and my knowledge of English to others

 

ענבל דור

ענבל דור

Inbal Dor

אני ענבל, בוגרת מכללת לוינסקי לחינוך והוראה בהתמחות אנגלית כשפה שנייה ובעלת ניסיון לימוד במוסדות אקדמיים וכן במערכת החינוך הפורמלית והבלתי פורמלית. אני מאמינה שהדרך חשובה לא פחות מהתוצאה ולכן
המטרה שלי: היא לעזור לכם לצבור ביטחון, להשתפר ולאהוב את השפה האנגלית באמצעות אימון תרגולים לרכישת השפה. 

צוות המכירות והתמיכה שלנו

ליסה בן צור

ליסה בן צור

אני מנהלת תיקי לקוחות והעוזרת האישית של מת’יו קוטון, מנכ”ל החברה.

בעבודה השוטפת שלי אני נמצאת בקשר יומיומי אתכם! אנשים פרטיים, בעלי עסקים ומנהלים מתוך ארגונים שמעוניינים לשפר את האנגלית שלהם.
אני תמיד נהנית לעזור ולתת תמיכה בכל שאלה שתפנו אליי. אני מרכזת את כל הנושאים הרלוונטים שקשורים למאמנים שלנו ולפעילות השוטפת אצלנו.
אני פה בשביל לעדכן אתכם בקורסים חדשים שנפתחו, לעזור לכם להשתלב בקורס שמתאים בדיוק לכם ולעדכן אתכם בפעילויות וכנסים שונים שאנחנו מקיימים לאורך השנה.

נרקיס פינקר

נרקיס פינקר

אני אחראית הטכנית לכל מה שקשור במוצרים הדיגיטליים של החברה.  

למדתי הנדסת תוכנה. כיום, אני מנהלת את המערך הדיגיטלי הכולל: אתר, תוכנות תומכות, מיילים, בדיקות רמה ועוד. אני פה בשביל לתמוך טכנית בכל מה שקשור לתחזוקת האתרים, פתרונות ניהול תוכן ופרוייקטים אינטראקטיביים נוספים. 

אני נהנית לעזור ולתת תמיכה בכל שאלה או בעיה שיש לכם בתחום הטכני. כמו כן, אני מטפלת בשירות לקוחות הפרטיים של החברה.

רוצים לדעת עוד? יש לכם עוד שאלות? – כנסו ל –

אנשים מספרים

ענת ויזנר

מנהלת היחידה לאשראי, ישראכרד

בעבודתי , אני נדרשת לדיונים ותכתובות בשפה האנגלית. המרצה ידע להתאים את תכני המפגשים לצרכים שלי באופן מדויק. המטרות שלי היו להרחיב את אוצר המילים ולהרגיש ביטחון לדבר אנגלית נכונה גם במובן ה"לשוני". מטרותיי הושגו, וכל זאת באווירה נעימה ונינוחה. מאוד ממליצה!

נאוה היכל

אני ושתי חברותיי החלטנו לשפר את האנגלית בדיבור ובקריאה, נרשמנו לקורס אצל The English Coach אצל המורה מתיו קוטון ותוך חמישה עשר שיעורים חלה התקדמות נפלאה ביכולת הדיבר ובביטחון שלנו בניהול שיחות באנגלית אוצר המילים גדל וכמו כן, השתפרו הדקדוק והקריאה.

עופר קורן

מנכ"ל ובעלים קפה לנדוור

בתור בוגר של הקורס השגתי כלים לחציית גבולות ישראל וליצירת עשיה בינלאומית. שיפרתי את היכולת שלי לתקשר עם מנכ"לים ויזמים בעולם, עם ספקים וברוקרים. השגתי מידע מקצועי על מיקרי בוחן שלא קיימים בעברית. התוצאות: קל לי לקרוא ולענות על מיילים עסקיים.

רונית מועלם

קורס שמקנה מיומנות לנהל שיח ברמה גבוהה בשפה האנגלית. נעשה באופן מהנה שמחזק את הביטחון העצמי. צוות סבלני וזמין בכל שעה.. בעיקר של המרצה מר גדעון בנט, והמנהל שמנצח על הכל מר מתיו קוטון.

ממליצה בחום!!!

עדי בריק

היה לי מזל ללמוד אצל מדריך מ The English Coach הוא היה מורה רציני ומסור מאוד, שתמיד עבד את הדרך הטובה ביותר עבור המתאמן להשתפר. השיעורים שלו תמיד מעניינים ומעוררים עניין, ונלמדים בצורה מכובדת מאוד, עם חוש הומור בריטי עדין. אם תקשיב למה שהוא אומר ותיקח על עצמו את מה שהוא מציע, האנגלית שלך תשתפר הרבה יותר בוודאות!

מירב כליפה

אנגלית תמיד היה משהו "מפחיד" עבורי. בזכות מתיו מורה לחיים הצלחתי להנות כל שיעור מחדש.
דרך הומור ותשומת לב אדירה למדתי,
השכלתי ומאוד נהנתי
תודה רבה

אלון זמיר

סמנכ"ל שיווק Coca-Cola

בקורס זכיתי בחוויית למידה אישית עם מלווים מדהימים. למדתי איך להשתמש באנגלית עסקית מקצועית, לעמוד מול קולגות וקהל ולדבר אנגלית עסקית מעולה. היום אני בעל בטחון בפרזנטציות ,מצגות ובכלל בשיחות יום יומיות באנגלית שוטפת ומקצועית.

עובדי ישראכרד

בתום שני קורסים באנגלית עסקית לעובדי החברה, רוצה להודות לכם על המסירות והמקצועיות, בהם הובלתם את ההדרכה.
החל משלב ההכנס לשיעור, הלימוד בכיתה, התרגול והמעקב אחרי ההתקדמות של התלמידים.
המשתתפים, דיווחו על התקדמות בדיבור והבנה של השפה באנגלית, חלקם אף עשו קפיצת מדרגה של ממש, שסייעה להם בביצוע תפקידם בצורה טובה יותר. נשמח מאוד להמשיך את שיתוף הפעולה עם חברת The English Coach.

חנן אלכסנדר

מנהל בהייטק ומאמן קואצ'ינג

שלום לכולם, אני לא נוהג לעשות דברים כאלה, אבל הפעם החלטתי לחרוג ממנהגי, אחרי 11 מפגשים עם מתי אני מרגיש כמו בנאדם אחר. מי היה מאמין שאכתוב סיפור שלם באנגלית, אצליח לדבר אנגלית יותר משעה ובכלל שארגיש בנוח עם השפה עד כדי להעדיף לראות סרטים באנגלית ללא כתוביות בעברית! אני רוצה להודות על לימוד מהנה וכיפי ועל הכול למתיו וצוות The English Coach

לילך ויסברג

הקורס היה מעולה, הקאוצר היה מאוד מקסים ומקצוען, האווירה הייתה נוחה. הקאוצר נתן השקעה רבה ודבק במטרות.

עדי ברקין

הקורס היה מאוד מצוין!

אודיה קוקין

הקורס היה מקסים, הקאוצר היה נהדר, שיטת הלימוד הייתה מאוד טובה ומגוונת בהתהליכים. הקאוצ'ר נתן לכולם תמיד לדבר, לקרוא טקסטים ,באמת שיטה מעולה. הוא תרם לנו הרבה וכולנו היינו מרוצים, יונתן מהמם איש נחמד ואדיב טורח המון ומעביר ביקורת בצורה מיוחדת ומכובדת.

גליה קיסלבסקי

לפני כמעט שנה זכיתי ב 10 שיעורים פרטיים עם המורה יונתן יעקובי. יונתן בסבלנות ובמקצועיות העביר שיעורים ולשמחתי החזיר לי ביטחון עצמי לדבר וכמובן רצון להמשיך ללמוד. יונתן נתן לי טיפים רבים בנושאים שהייתי צריכה , הכין אותי לפגישות בהתאם לבקשתי ועזר בהכנת מסמכים תגובות למיילים שבהם התקשיתי.

שמחתי ללמוד אצל יונתן ותקוותי שיזדמן לי שוב ליהנות מהשיעורים שלו ומהשיטה של חברת English Coach.

שורה יעקב

אני רוצה לשתף אתכם בחוויה שלי בקורס אנגלית עסקית. בשיעור הראשון עשינו תרגיל בסיסי וקל - אז חשבתי לעצמי: "זה ממש לא בשבילי נראה לי שהולך להיות בזבוז זמן ממש!"
אבל ככל שהתקדמנו ההתלהבות הלכה וגברה.
היום, בהסתכלות לאחור, אני יכולה להגיד בוודאות גמורה שחובה לעשות את הקורס הזה. הקורס מתאים לכולם ולא רק למי שיש לו אינטרקציה עם ח"ול.
המדריך מתיו, אדם מדהים עם סבלנות וניסיון רב. אשר יודע לנתב נכון ולשים פוקוס בדיוק על הנושאים הרלוונטים עבור כל אחד ואחד, עם המון תמיכה והכוונה ובסופו של דבר די מצליח לשבור את המחסום של כולנו ולהעז לדבר ולהביע את עצמנו באנגלית.
הטיפ הכי חשוב בשבילי מהקורס הוא לקרוא בקול כמה שיותר
מומלץ ביותר, למדתי המון
תודה רבה למתיו וצוות The English Coach

יוני

My name is Yoni Ben-Itzhak, I am a Partner in Citadel Consulting and Vice President of the
Business Development, MSSP, Marketing, and Sales Division.

I have many years of experience in the field of Cyber Security, including various Chief Information Security Officer (CISO) positions.

Citadel is a leading company in the field of Information and Cyber Security.
We deliver high-quality Information and Cyber Security services for organizations in Israel and abroad. Some of our customers include the major Banks, Insurance companies amongst many others both in the Public and Private sectors

4
5